Reference

Paní Zuzana Hrušková je jednou z mála lidí, které mohu s klidným svědomím doporučit. Velice oceňuji její profesionální, vstřícný a především lidský přístup. Poznal jsem ji při vyřizování hypotéky v roce 2012, kterou si mi nakonec podařilo získat díky jejímu osobnímu nasazení nad rámec jejích pracovních povinností. Obdobný způsob práce s klientem je v dnešní době velice vzácný .

Damir Kasum

Spolupráce se Zuzanou je vždy příjemná a na velmi vysoké úrovni. Příjemné vystupování, vysoká integrita a kreativita jsou hlavní aspekty, které mají za následek záruku vynikajícícího výsledeku (často i nad rámec očekávání).  Spolupráci se Zuzanou nemohu jinak než vřele doporučit.

Pavel Pěček

Spolupráce byla velmi příjemná, profesionální. Oceňujeme i lidský přístup, vstřícné jednání. V našem případě se jednalo o náročnější financování, nicméně právě kvůli ochotě hledat řešení, se nám nakonec splnil sen a bydlíme :-)

Blanka Dvořáková

Velmi doporučuji právě kvůli profesionálnímu jednání, rychlé a příjemné komunikaci. Byla jsem překvapena tím, že většinu věcí jsem nemusela řešit. Oceňuji i poradenství ohledně smluv s realitní kanceláří a právníky.

Marie Veselá

Zuzanu Hruškovou mohu vřele doporučit všem lidem, kteří si chtějí vyřídit ať už hypotéku či úvěr. V její osobě jsem poznal toho pravého profesionála z oblasti bankovnictví, jakého jsem dříve neznal. Díky její osobě jsem zastřešil kompletní portfolio financí pod hlavičku jedné banky.

Adam Spurný